Co mám dělat, když...

...  se mi  prameny nalepené lepící páskou brzy uvolnily?

- Vlasy nebyly správně připevněné. Vlastních vlasů musí být na lepící pásce jen tolik, kolik se na ní přichytí při nalepení, zbylé vlasy je nutné odstranit. Je-li mnoho vlasů ve spoji, spoj se uvolní. Je tedy velmi důležité věnovat připevnění náležitou pozornost.

...se mi zdá, že lepící páska nedrží ihned po připevnění příliš pevně?

- Na spoj foukejte teplým vzduchem fénu, spoj se lépe připevní a bude déle a dobře držet. Spoj můžete zahřát fénem i před připevněním na vlasy. Můžete také použít na připevnění pásku v celé šířce, nikoliv tedy jen zúženou část, ale obě. Není to ale nutné, většina našich zákaznic používá pouze úzkou lepenku zcela bez problémů.

... mi při posunutí zbylo trochu lepenky v hlavě?

- Zbylou lepenku je potřeba opatrně odstranit hustým hřebenem z hlavy a pokud na vlasech lepenka ještě zbyla, velmi doporučujeme naše speciální ubrousky s alkoholem. Ty jsou určené i na očištění spojů před nalepením další lepenky.

 ...  mi vlasy, které jsem si zakoupila, připadají příliš jemné, nebudou se lámat?

- Vlasy po několika umytích dostanou svojí finální podobu, lehce se zpevní. Vůbec se toho, že jsou příliš jemné, nemusíte obávat.

...bych chtěla používat svůj oblíbený šampón a kondicionér na vlasy?

- Na vlasy zákazníkům nepředepisujeme žádnou "povinnou" vlasovou kosmetiku.
Je jen nutné dodržovat zásady, které se dočtete v sekci Péče o vlasy. Tedy především vlasy před mytím DŮKLADNĚ PROČESAT, používat ŘEDĚNÉ šampony, vlasy VÝBORNĚ VYŽIVOVAT uhlazujícími kondicionéry, vlasy MÝT V ZÁKLONU, nedávat kondicionér NA SPOJE, atd.

...se mi nelíbí barva, kterou jsem zakoupila?

- Nic se neděje, zavolejte na náš kontaktní telefon nebo pošlete e-mail, nepoužité a neponičené balení velmi ochotně vyměníme nebo vrátíme peníze.

Copyright © perfectress.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© perfectress.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace